ВАРТО
 
ШЭ
 
ПЕО
 
Перспектива

Ільїна Ольга Олександрівна

Ільїна Ольга Олександрівна, -  музичний керівник вищої категорії, вихователь методист. Працює в ДНЗ № 30 м. Вінниці з 1999 року.

У 1993 році закінчила Вінницький державний педагогічний інститут за спеціальністю “вчитель музики та методист з виховної роботи». Ще під час навчання я чітко знала, що буде працювати тільки з дошкільнятами.

Дивно, трепетно, неймовірно цікаво бачити чисті дитячі очі, для яких саме зараз починає знову відкриватися світ через чарівні звуки музики.

Вважає що педагог повинен докласти максимум зусиль не тільки для того, щоб вихованці навчилися розуміти музичну мову, танцювати, співати, імпровізувати, але і зробити з них загально гармонійно розвинених особистостей, донести до дитини почуття доброти, любові по відношенню до природи, родини, людей, і тоді, я впевнена, у нас зросте чудове покоління, яке неодмінно допоможе змінити цей світ на краще.

У світі музики так багато цікавого, нового. Але Ольга Олександрівна – творча людина, тому не боїться постійно вчитися. Кожен рік в її репертуарі з’являються нові пісні, танці, казки, сценарії, герої, які безумовно повинні зацікавити наших діточок. Приймає  активну участь у житті навчального закладу, а її вихованці кожен рік гідно представляють дитячий сад на рівні міста.

Написати лист
© 2021 «Школа Эйдотехніки»
A